Rozhovory

Do střelby jsem se zamilovala

16. 7. 2024 / Koníčky našich zaměstnanců

V kancelářském zázemí našich lékáren, mezi počítačovými stoly a stohy šanonů S fakturami, nenajdete na první pohled nic, co vás připraví na setkání s mistryní lukostřelby. Ale právě ve společnosti Repharm v Ostravě pracuje Jana Fialová, která skloubila profesi referentky řízení lékáren s vášní pro lukostřelbu.

Aleš Háma miluje přírodu

8. 7. 2024 / Celebrity

Populární umělec moderuje televizní pořady i společenské akce, hraje na několika divadelních scénách, v hudební skupině zpíval a hrál na kytaru a ještě stíhá věnovat se svým koníčkům: vaření, lovu, rybaření. U ničeho z toho neztrácí Aleš Háma optimismus.

Jana Václavková pomohla na svět více než tisícům dětí

22. 5. 2024 / Pamětníci

Porodní asistentka: „Domácí porody považuji za zbytečný hazard se životem a zdravím jak dítěte, tak matky“.

Od rentgenu k westernu

2. 5. 2024 / Koníčky našich zaměstnanců

Po práci sedlá koně a brázdí krajinu s větrem ve vlasech.

Miloslava Špačková zpívá s kapelou, skládá texty písní a koncertuje

2. 5. 2024 / Koníčky našich zaměstnanců

Vedoucí výdejny zdravotnických potřeb společnosti Perfect Distribution v areálu Nemocnice AGEL Prostějov se zpěvu věnovala po dobu školních let, zpívala ve sboru a navštěvovala hodiny na lidové škole umění.

Sestra Alena Trnavská ráda pomáhá lidem

14. 4. 2024 / Pamětníci

Pacienti jsou podle sestry Trnavské dnes náročnější než dříve. Zejména mladší, kteří holdují internetu, přijdou a tvrdí, že mají určitou diagnózu a mají se léčit tím a tím způsobem.

Herec Martin Zounar miluje zvířata

5. 4. 2024 / Celebrity

Populární herec v dětství u babičky na venkově dojil krávy, v potoce chytal pstruhy do ruky. V současné době vlastní dogu Limpi a cane corso Fíčenku, párek papoušků Žako kongo a nechybí mu doma ani velké akvárium s rybičkami.

Kardiologička Natália Vaňová sa začala otužovať v novembri 2018

14. 2. 2024 / Koníčky našich zaměstnanců

Prednostka Internej kliniky Nemocnice AGEL Košice-Šaca: „Moja prvá skúsenosť s ľadovou vodou? Veľmi pozitívna. Bolo to so skupinkou priateľov a rodinou. Vydržala som asi jednu minútu“.

Zbyněk Urban: V zimě jsou hory více sexy

4. 2. 2024 / Koníčky našich zaměstnanců

Zkušený horolezec a sanitář Zbyněk Urban odhaluje, jak mu zimní výstupy nabízejí nejen únik od každodenní rutiny, ale i neopakovatelné okamžik y klidu a krásy.

K skialpinizmu ju priviedla pandémia

4. 2. 2024 / Koníčky našich zaměstnanců

Z lyžiarskych zjazdoviek na horské hrebene: riaditeľka odboru laboratórií AGELLAB SK Ing. Elena Gaboňová odhalila svoju vášeň pre lyžovanie a skialpinizmus.

Petra Vlhová: Od Liptova k olympijskému zlatu

2. 2. 2024 / Celebrity

Jedna z najvýraznejších osobností alpského lyžovania Petra Vlhová hovorí v exkluzívnom rozhovore pre NÁŠ AGEL o svojom živote na zjazdovkách, ale aj mimo nich. Táto 28-ročná lyžiarka pôvodom z Liptovského Mikuláša si na Slovensku za krátky čas vybudovala povesť jednej z najlepších lyžiarok sveta.

Největším úspěchem Markéty Vondroušové je wimbledonský titul

19. 12. 2023 / Celebrity

Česká tenistka začala hrát tenis ve čtyřech letech.

Lekár Vladimír Lakatoš hrá druhú šachovú ligu

9. 11. 2023 / Koníčky našich zaměstnanců

Podľa MUDr. Vladimíra Lakatoša z geriatrickej ambulancie Nemocnice AGEL Handlová medicína a šachy majú aj spoločných menovateľov – logiku, napätie aj adrenalín.

Čerstvý medailista z MS Marek Grycz: „Sport pomáhá společnosti“

19. 10. 2023 / Celebrity

Jeden z nejlepších světových pětibojařů a bronzový štafetový medailista z letošního mistrovství světa absolvoval dvakrát běh NADACE AGEL Těšínská osmička. V roce 2022 tento charitativní běh vyhrál. V budoucnosti se rád této akce opět zúčastní – pokud mu v tom nebudou bránit reprezentační povinnosti.

Biomedicínský technik z Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí závodně skáče o tyči

16. 8. 2023 / Koníčky našich zaměstnanců

Technik Bc. Daniel Přeček z Telemedicínského centra se atletice začal věnovat na základní škole.