Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Galavečer Nemocnice Podlesí poděkoval zaměstnancům

2. 2. 2016

Během večera byli oceněni nejlepší pracovníci nemocnice – MUDr. Ján Bulejčík, Irena Michalíková a Lada Bystroňová.

Text a foto: Ing. Tomáš Želazko, Ing. Petra Cmielová

Ocenit své nejlepší zaměstnance a poděkovat všem lékařům, sestrám a ostatním nelékařským zdravotnickým pracovníkům bylo náplní slavnostního Galavečera Nemocnice Podlesí, který proběhl v kulturním domě Trisia v Třinci. Nejlepším lékařem se stal MUDr. Ján Bulejčík z Centra cévní a miniinvazní chirurgie, v kategorii nelékař zvítězila Irena Michalíková, fyzioterapeutka rehabilitačního oddělení. A v kategorii nezdravotník byla vyhlášená jako nejlepší Lada Bystroňová, dokumentační pracovnice sekretariátu Centra cévní a miniinvazní chirurgie. Nemocnice Podlesí v posledních letech výrazně uspěla v celonárodní soutěži spokojenosti pacientů, kterou pořádá nezávislé sdružení HealthCare Institute. V rámci celostátní ankety „Nejlepší nemocnice ČR 2014“ obsadila první příčku v absolutním pořadí, a to již potřetí.

Jako nejlepší nemocnici si Nemocnici Podlesí zaměstnanci a pacienti zvolili také v roce 2009 a 2013. „Nyní jsme se této soutěže nezúčastnili, přesto jsme uspěli v kategoriích dílčích, a to nemocnice očima hospitalizovaných a ambulantních pacientů. V Moravskoslezském kraji jsme obsadili první místa a v celorepublikovém hodnocení dvě třetí místa. Za to vám všem zaměstnancům chci poděkovat a věřím, že z těchto pozic nebudeme slevovat,“ řekl v úvodním proslovu předseda představenstva nemocnice MUDr. Karel Lukeš, MBA, který na akci přivítal starostku Třince RNDr. Věru Palkovskou, jež je také členkou dozorčí rady Nemocnice Podlesí. Galavečer Nemocnice Podlesí je poděkováním zaměstnancům nemocnice za jejich vytrvalou a obětavou práci, a to nejen vítězům, ale také všem ostatním. „Jsme relativně malá nemocnice, což je v tomto kontextu naší výhodou. Vládne zde téměř rodinná atmosféra, nadstandardní spolupráce mezi jednotlivými odbornostmi, kde prospěch pacienta ze zvoleného typu léčby je tím určujícím. Našimi nástroji jsou absolutní profesionalita lékařských týmů, výjimečná ošetřovatelská péče a nadstandardní služby. Vše směřuje k jedinému akceptovatelnému výsledku, kterým je spokojený pacient,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice Podlesí. 

Celý Galavečer se nesl ve znamení nejpopulárnějšího agenta na světě, Jamese Bonda alias 007. Část interiéru se „převlékla“ do bondovského kabátu, samozřejmostí byly nejrůznější atrakce ve stylu 007 jako například Casino a Bond foto koutek. Na Galavečeru v Třinci vystoupily skupiny Verona a FLASH, profesionální tanečníci se svou Dance show a la James Bond z tanečních klubů z Ostravy. Na účastníky večera čekala také bohatá tombola, světelná show a ochutnávka různých druhů rumů. Celým večerem provázel hosty moderátor Marek Slonina.