Lékárna AGEL

Lékárna POLIKLINIKY AGEL v Praze nabízí více komfortu

4. 7. 2019

Cílem rekonstrukce lékárny bylo vytvořit moderní prostředí odpovídající současným trendům a požadavkům na kvalitní péči pro zákazníky.

Text: Ing. Tomáš Želazko / Foto: archiv POLIKLINIKY AGEL Praha Italská

Lékárna POLIKLINIKY AGEL Praha Italská získala novou vizáž. Díky týdenní rekonstrukci nabízejí nyní prostory lékárny větší pohodlí pro zákazníky i personál. V Lékárně AGEL bude nově nabídka přehledněji členěná a jasněji označená díky novému osvětlení značení kategorií. Nový design lékárny se přibližuje jednotnému vizuálnímu vzhledu celé skupiny AGEL. „Cílem rekonstrukce lékárny bylo vytvořit moderní prostředí odpovídající současným trendům a požadavkům na kvalitní péči pro zákazníky. Komfort zákazníků je pro nás na prvním místě,“ říká Bc. Adam Liška, regionální manažer Lékáren AGEL. Během rekonstrukce se pořídil nový nábytek v moderním designu, byla položena nová dlažba, kompletně vymalováno, posunuta příčka, aby se zvětšil prostor lékárny. 

„Klienti lékárny se mohou těšit na pestrý sortiment zboží zahrnující léčivé přípravky jak na lékařský předpis, tak i volně prodejné, nabídku kosmetiky, doplňků stravy i zdravé výživy a také zboží privátní značky Lékárna AGEL, mezi které patří například vitamíny, minerální tablety, hroznový cukr nebo třeba šalvějové pastilky. Tyto výrobky přitom nabízíme klientům za výhodnou cenu,“ dodává Ing. Veronika Pastuchová Jeklová, MBA, obchodní manažerka společnosti Repharm, která Lékárny AGEL provozuje. Lékárna AGEL na poliklinice v Praze Italské je otevřená v pondělí až čtvrtek v čase od 7:15 do 16:30 a v pátek od 7:15 do 14:30.