Významné události

AGEL získal druhé místo v anketě Společenská odpovědnost

25. 9. 2014

Anketa zviditelňuje firmy a organizace, které se nezaměřují pouze na maximalizaci zisku, ale dělají konkrétní kroky pro trvalý rozvoj společnosti.

Text: Ing. Tomáš Želazko

Společnost AGEL v srpnu obdržela ocenění za druhé místo v anketě Společenská odpovědnost ČR a SR pro rok 2013. Naše skupina v anketě porotců – občanů v kategorii Veřejný sektor – zdravotnické instituce – získala pomyslnou stříbrnou medaili.

Čtvrtého ročníku Ankety společenské odpovědnosti se účastnilo celkem 378 firem, obcí a neziskových organizací z Česka a Slovenska v těchto základních kategoriích: podnikatelský sektor do 50 zaměstnanců, do 250 zaměstnanců, nad 250 zaměstnanců, obce, města, městské části a kraje, vzdělávací zařízení, zdravotnická zařízení, neziskové organizace a anketa společenské odpovědnosti Slovenské republiky.

Ocenění vyjadřuje názor veřejnosti na jednotlivé společnosti a organizace a hodnocení občanů, které vychází z praktického kontaktu. Anketa zviditelňuje firmy a organizace, které se nezaměřují pouze na maximalizaci zisku, ale dělají konkrétní kroky pro trvalý rozvoj společnosti.