Personalisté informují

Dětský tábor letos v novém kabátu

24. 3. 2014

Již šestý rok je pro děti našich zaměstnanců připravován letní tábor. Letos se mohou účastníci tábora po třech letech těšit na nové prostředí.

Text: redakce

Děti zaměstnanců skupiny AGEL, které v letošním roce vyrazí na dětský tábor, čekají změny, které, doufejme, povedou k ještě větší oblibě. První změna je v lokalitě a druhá ve složení dětí. I v letošním roce je tábor organizován mateřskou společností AGEL a odborovými organizacemi naší skupiny. Poprvé je však kapacita tábora nabídnuta také dětem ze Slovenska. Rekreační středisko Losinka v Rapotíně, kde se tábor konal poslední tři sezóny, bylo letos vyměněno za areál letního tábora v Sobotíně, který se nachází rovněž v krásném prostředí Jeseníků. Dětem bude k dispozici zázemí areálu rekreačního střediska Dolte v Sobotíně, kde jsou připraveny čtyřlůžkové chatky, sociální zázemí, společenská místnost, restaurace a nově také bazén. Vzhledem k tomu, že prostředí jesenických hor skýtá spoustu zajímavých míst, i letos čeká děti bohatý program v přírodě. A to nejen v bezprostřední blízkosti areálu tábora, ale chystají se opět i výlety do okolí.

„Hodně atraktivních míst v okolí jsme již navštívili v minulých letech, proto bude náročné účastníky něčím překvapit. Naším cílem je opět děti zabavit, aby si odnesly z pobytu silné pozitivní zážitky a celkově si tábor užily. Z toho důvodu již na atraktivním programu pracujeme nyní, přestože se tábor bude konat až o prázdninách. O děti se opět postará tým zkušených vedoucích, kteří budou zajišťovat nepřetržitý dohled nad bezpečím všech účastníků,“ nastínila Mgr. Kateřina Saparová, která je od 1. ledna letošního roku novou personální ředitelkou společnosti AGEL. A protože má s personalistikou již téměř 15leté zkušenosti, potvrdila, že: „Není mnoho firem, které zaměstnanecké tábory pořádají.“

Letní dětský tábor se uskuteční v termínu od 29. 6. do 12. 7. 2014. Celková kapacita je plánována na stovku dětí ve věku od 6 do 15 let, přičemž podmínkou pro účast je absolvovaná první třída základní školy. „Bližší informace a přihlášku získají zájemci na personálním úseku jednotlivých společností naší skupiny, uzávěrka přijímání přihlášek bude zhruba v polovině května,“ doplnila Mgr. Kateřina Saparová.