Personalisté informují

Středomoravská nemocniční začala s odborným specializovaným vzděláváním svých zaměstnanců

24. 7. 2013

Vzdělávání probíhá díky projektu z Evropských sociálních fondů s názvem „Vzděláváním ke zvýšení kompetencí zaměstnanců Středomoravské nemocniční“.

Text: redakce

Cílem tohoto projektu je zvýšení adaptability zaměstnanců a konkurenceschopnosti Středomoravské nemocniční v Olomouckém kraji. Cílovou skupinu tvoří zdravotníci a nezdravotničtí zaměstnanci společnosti,“ uvedla hlavní personalistka společnosti Středomoravská nemocniční a.s. s tím, že vzdělávání je rozděleno do čtyř klíčových aktivit. Náplní jednotlivých seminářů bude odborné vzdělávání v problematice práva, MS Office a ekonomiky ve zdravotnictví, dále úzce specializované vzdělávání v problematice Iktového centra, intenzivní metabolické péče a dalších specializací lékařů i nelékařských zdravotnických pracovníků.

Projekt „Vzděláváním ke zvýšení kompetencí zaměstnanců Středomoravské nemocniční“ evidovaný pod registračním číslem CZ.1.04/1.1.02/94.00167 potrvá až do konce dubna 2015, do té doby by se mělo vzdělávacích odborně zaměřených školení zúčastnit 469 zaměstnanců, přičemž některé absolvují i více kurzů. O řádný průběh projektu se bude starat realizační tým, který bude dohlížet na realizaci všech naplánovaných klíčových aktivit. Zájemci o vzdělávání z řad zaměstnanců Středomoravské nemocniční se mohou o možnostech absolvování jednotlivých kurzů informovat přímo na personálním oddělení.